KURSY JĘZYKA POLSKIEGO A0 i A1 DLA OBYWATELEK I OBYWATELI UKRAINY

Fundacja Obywatelki.pl realizuje po raz kolejny zadanie publiczne “Prowadzenie kursów języka polskiego jak obcego dla obywatelek i obywateli Ukrainy”. Tym razem – 6 kursów polskiego zorganizowane będzie w okresie od 21 listopada 2022 do 31 grudnia 2022

Najważniejsze informacje dotyczące prowadzenia kursów języka polskiego jak obcego dla obywatelek i obywateli Ukrainy:

  • To zadanie publiczne sfinansowano ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) przy wsparciu Miasta Poznania  #poznanwspiera  #unicef
  • Celem jest nauka dorosłych obywateli Ukrainy języka polskiego na poziomie A0 lub A1, którzy przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej bezpośrednio z terytorium Ukrainy w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium tego państwa, oraz obywateli Ukrainy posiadających Kartę Polaka, którzy wraz z najbliższą rodziną z powodu tych działań wojennych przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  • 6 kursów języka polskiego prowadzonych na poziomie A0 i A1
  • Każdy z kursów dedykowany minimum 10-osobowej grupie
  • Kursy realizowane przez nauczycieli posiadających odpowiednie kompetencje i kwalifikacje i władających językiem ukraińskim i/lub rosyjskim
  • Kursy odbywają się w formie stacjonarnej, 3 razy w tygodniu po 90 min. lub 2 x w tygodniu po 135 min (łącznie 30 godzina dla każdej z grup)
  • Kursy realizowane są w salach szkoły językowej KONTAKT Centrum Języków Obcych, w centrum Poznania, przy Placu Bernardyńskim 1a/1.

Aby się zapisać i wybrać termin zajęć, prosimy wypełnić poniższą ankietę:

ANKIETA ZAPISU DO GRUPY POLSKIEGO

Informacje i zapisy: polski@cjo.pl

Całkowita wartość projektu: 24 300 zł.

Zadanie sfinansowano ze środków Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci (UNICEF) przy wsparciu Miasta Poznania 

#poznanwspiera 

#unicef

Запрошуємо на безкоштовні курси польської мови для українців.

Заняття призначені для дорослих, які прибули до Польщі у зв’язку з військовими діями, після 24.02.2022.

Курс розрахований на 30 навчальних годин.

Заняття відбуватимуться у листопаді та грудні як 3 заняття тривалістю 90 хвилин на тиждень або 2 заняття тривалістю 135 хвилин на тиждень.

Заняття будуть проходити стаціонарно у школі CJO Kontakt за адресою: площа Бернардинська 1а/1 у Познані (plac Bernardyński 1a/1 w Poznaniu).

Якщо Ви зацікавлені у заняттях, будь ласка, заповніть анкету нижче:

Анкета заявки